Forum WNEiZ :  Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US
WNEiZ
Forum studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Studia MBA
Wysłane przez: niezdecydowany ()
Data: 01 cze 2017 - 21:38:28

Witam
Kilka lat temu skonczylem na tutejszej uczelni zarzadzanie oraz ekonomie. Nie mialem wiekszych problemow ze znalezieniem pracy .. jednak apetyt rosnie w miare jedzenia i chcialbym zaczac pracowac dla siebie. Mam na razie w odleglych planach zalozenie wlasnego biznesu, ale sprawa nie wyglada na latwa - szczegolnie z pukntu widzenia wiedzy jaka trzeba posiadac na ten temat. Moje pytanie jest takie, gdzie najlepiej sie po nia udac? Przegladalem ostatnio studia mba ranking w internecie i w oko wpadly mi Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej - ich strona http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow . Orientujecie sie moze w jak duzym stopniu pomoglby mi one w osiagnieciu moich celow? Z gory bede wdzieczny za sugestie.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Studia MBA
Wysłane przez: KubaLeszczynski ()
Data: 07 cze 2017 - 16:05:03

W Polsce oferta programów executive MBA jest bardzo bogata. Wszystkim tym, którzy myślą o podjęciu studiów executive MBA polecam skorzystanie z dostępnej bazy takich programów. Wystarczy wejść tutaj: [www.executivemba.pl].

Re: Studia MBA
Wysłane przez: adelajda ()
Data: 08 cze 2017 - 13:14:58

Uniwersytet Szczeciński także posiada ofertę studiów MBA.
Zajęcia odbywają się na WNEiZ.Dzięki tym studiom można zdobyć bardzo przydatną na stanowiskach kierowniczych wiedzę, ale także nabyć nowe ważne w środowisku biznesowym kontakty.Zajęcia odbywają się z praktykami i wykładowcami z całej Polski, ale także z zagranicy.

Więcej informacji [mba.univ.szczecin.pl]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.